Haber

Nihal Yalçın kimdir? Nihal Yalçın kaç yaşında, nereli? Nihal Yalçın hayatı ve biyografisi!

Üç Kız Kardeş dizisinin başrol oyuncusu Berker İtimat, kendisinden 16 yaş büyük sevgilisi Nihal Yalçın’ın doğum gününü kutladı. Sevgilisiyle pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan İtimat, “Kalbimin güneşi, özelim, meleğim, iyi ki doğdun. Dilediğin her şey gerçek olsun. benim güzel sevgilim”. Merak edilenlerin ortasında Nihal Yalçın kimdir? Nihal Yalçın kaç yaşında, nereli? Nihal Yalçın hayatı ve biyografisi! soruları içerir.

NİHAL YALÇIN KİMDİR?

Doğum: 29 Mart 1981

Kaç yaşında: 40 yaşında Haberler.com Son dakika haberler, Gündem haberlerve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Nerel: İstanbul Haberler.com Okumaya devam edin. Sizlere en gerçek bilgileri tarafsız bir şekilde aktarıyoruz.

Nihal YalçınÜç kız kardeşi ve bir erkek kardeşi var.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünü bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 29 Mayıs 2012 tarihine kadar Kurusıkı adlı bir doğaçlama gösterisi yaptı ancak kısa bir süreliğine tiyatrodan ayrıldı.

Hacivat Karagöz 2005’te Neden Öldürüldü? 2009 yılında “Zeyno Bacı” adlı filmde “Zeyno Bacı” karakterini, “Ay Lav Yu” adlı sinema filminde ise “Rukiye” karakterini canlandırmıştır. “Mary” rolü. Bunların dışında birçok dizi ve filmde de rol almıştır. Son olarak Jale Atabey’in yönettiği, senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı Palavra Dünya adlı dizide başrol oyuncularından “Açılay” karakterini 2 dönem canlandırdı ve 2. dönem finalinde diziye veda etti. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu