Yaşam

Müge Anlı’dan yürek burkan anlar! 6 aylıkken kendisini terk eden annesinin fotoğrafını gören genç, kötü anlar yaşadı.

Eskişehir’de çobanlık yaparak hayatını sürdüren 18 yaşındaki Şevket Gül, 6 aylıkken anneannesine bırakan annesi Çiğdem Karadeniz’i bulmak için Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert programına başvurdu. Bugün annesinin fotoğrafını gören Gül, canlı yayında zor anlar yaşadı.

“ANNEMİN KOKUSUNU KOKUMAK İSTEDİM”

Babası cezaevine girince annesinin onu terk ettiğini belirten Şevket Gül, “Beni anneannem büyüttü, o öldükten sonra ben tek kaldım. İnsan çok yalnız hissediyor. Bir derdim olunca anneme derdim ki, o öldü. sarılın bana onun kokusunu içinize çekin.Bir çocuğu yaşatan şey anne sevgisidir.” diyerek herkesi duygulandırdı.

ANNESİNİN FOTOĞRAFINI GÖRMEDİ

18 yaşındaki Şevket’in babaannesi, dedesi ve amcası Müge Anlı’ya ulaşarak genci korumak istedi. Anlı da bugünkü canlı yayında Şevket’e hiç görmediği annesinin fotoğrafını verdi. Annesini ilk kez gören Şevket, canlı yayında fenalaştı. Şevket’in hiç görmediği annesinin 2016 yılında kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi. Yıllar içinde anneannesini, dedesini ve amcasını bulan genç, gözyaşlarına hakim olamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu