Haber

Kemal Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ yarın görüşecek

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştüğünü, yarın yüz yüze görüşeceklerini açıkladı. Önümüzdeki günlerde Sinan Oğan, Ümit Özdağ ve Kemal Kılıçdaroğlu üçlü görüşme yapacak.

ATA İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan oyların yüzde 5.17’sini aldı. CET İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası alacağı karar Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı için kritik bir konumda.

“İTTİFAKLARDA ADAYLAR BİZİM İLETİŞİMİMİZDİR”

ATA İttifakı bileşenlerinden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Flash Haber TV’nin canlı yayınına katıldı.

Ümit Özdağ, destek şartlarını daha önce açıkladıklarını belirterek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarıyla ilgili olarak, “Muhatabımız kendisi değil. Muhatapımız Recep Tayyip Erdoğan adaydır. Millet İttifakı’ndaki muhatabımız Kemal olduğu gibi. Bey, herkesi tek tek ikna ediyoruz, “Bu ittifakların adayları onları ikna etmek zorunda” dedi.

Flash Haber Ankara Temsilcisi Fatih Ertürk’ün yarın Sinan Oğan’ın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme yapılıp yapılmayacağı sorusu üzerine Özdağ, “Yarın Kemal Bey ile de görüşeceğim. Bugün telefonda görüştük. .” konuştu.

Özdağ, “Ayrı mı yoksa birlikte mi buluşacaksınız?” sorusuna yanıt verdi. “Ayrı ayrı, sonra birlikte. Bunların hepsi süreç içinde netleşecek. Önce tek tek, sonra birlikte bir görüşme olacak.” (HABER MERKEZİ)

haberarakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu